Om oss

Möt teamet bakom Propely

Företaget består av en kombination av unga entreprenörer som vill utmana de etablerade, samt skickliga yrkesverksamma med flera års erfarenhet av fastigheter, försäljning, teknik och marknadsföring. Denna kombination är oslagbar.
__wf_reserverad_ärva
Kristoffer Lundquist
Co-Founder & CEO
kristoffer@propely.io
+47 941 98 838
__wf_reserverad_ärva
Steinar Seim
Co-Founder & CGO
steinar@propely.no
+47 950 77 597
__wf_reserverad_ärva
Ole Ekern
Co-Founder & COO
ole@propely.no
+47 481 55 677
__wf_reserverad_ärva
Morten Ullnæss
Head of Sales
morten@propely.no
+47 920 33 141
__wf_reserverad_ärva
Ida Nilsen
Senior Sales Executive
ida@propely.no
+47 477 53 054
__wf_reserverad_ärva
Christian Schartum
Senior Sales Executive
christian@propely.no
+47 988 38 303
__wf_reserverad_ärva
Oskar Lie
Sales Executive
oskar@propely.no
+47 980 44 693
__wf_reserverad_ärva
Carolin Boström
Customer Success Manager
carolin@propely.no
+47 412 64 482
__wf_reserverad_ärva
Fredrik Jensen
Customer Success Manager
fredrik@propely.no
+47 481 94 091‬
__wf_reserverad_ärva
Sebastian Andersen
Customer Success Manager
sebastian@propely.no
+47 405 29 886
__wf_reserverad_ärva
Ida Tandberg
Marketing Manager
ida.t@propely.no
+47 412 97 908
__wf_reserverad_ärva
Markus Medhus
Business Developer
__wf_reserverad_ärva
Kristoffer Olavesen
UX Designer
__wf_reserverad_ärva
Tord Standnes
Frontend Developer
__wf_reserverad_ärva
Mathias Berntsen
Backend Developer
__wf_reserverad_ärva
Sindre Øyen
iOS Developer
__wf_reserverad_ärva
Arran Gabriel
Android Developer
__wf_reserverad_ärva
Odin Berre
Frontend Developer
__wf_reserverad_ärva
Sankeethan Sivachandran
Developer Intern
__wf_reserverad_ärva
Herman Hynne
Developer Intern

Prova Propely gratis!

Upplev ett intelligent fastighetsförvaltningsverktyg för smart drift och underhåll